Független pénzügyi tanácsadás, biztosítás, befektetés, lakástakarék, hitel - megkeressük a Rád szabott megoldást!

9021 Győr

Jókai u. 13-17. V. em. 68.

Neked szinte mindig

Előzetes egyeztetés alapján

Karrier

Kell egy csapat!
Együtt gondolkodunk - együtt gondoskodunk
Hivatásunk: a te jövőd!

Győri irodánkba keresünk új munkatársakat, pénzügyi igények felmérésére, prémium befektetési termékek értékesítésére.

Feladataid:
– új ügyfelek akvirálása, ügyféltalálkozók szervezése
– ügyfelekkel való kapcsolattartás
– a cég által képviselt befektetési termékek értékesítése
– pénzügyi igények felmérése
– kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárásaink:
– értékesítési, üzletkötői, alkuszi, tanácsadói tapasztalat előny, de ezek hiánya sem kizáró ok
– legalább középfokú végzettség, de a felsőfokú végzettség kifejezetten előnyt jelent
– új kihívásokkal szembeni nyitottság
– korszerű technológiák iránti fogékonyság, számítógépes felhasználói ismeretek
– jó kommunikációs készség
– tanulásra való nyitottság

Amit kínálunk:
– változatos munka végzése rugalmas feltételek mellett
– teljesítménytől függő magas jövedelem
– korrekt elszámolás
– áttekinthető előmeneteli lehetőség

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az info@tepenzed.hu címre várjuk!

Jooble

Visszahívás kérése

    Találkozzunk a Facebookon is!